Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

+48 666 200 260  |  +48 508 944 499  | +48 786 200 788

wtorek, maj 21, 2024

Ksiegowosc i finanse

 Dla klientów chcących usprawnić działanie swojej firmy oferujemy rozwiązania w oparciu o programy wiodących producentów.

Szczególnie polecamy rozwiązania firmy InsERT, których wielofunkcyjność intuicyjna obsługa, łatwość obsługi, skalowalność i wydajność pozwala na zaspokojenie potrzeb firm różnych wielkości.

Prowadząc własny interes, niezależnie od tego czy to jest jednoosobowa działalność, czy małe lub średnie przedsiębiorstwo, wdrażając oprogramowanie InsERT możemy efektywnie zarządzać naszą firmą.

Z roku na rok rośnie liczba naszych klientów z różnych branż, którzy wybrali proponowane przez nas rozwiązania. Naszym celem jest zapewnie klientom usług na najwyższym poziomie.

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolniłby ich od monotonnej i czasochłonnej pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z fiskusem. Systemy księgowe firmy InsERT spełniają potrzeby bardzo różnych odbiorców, wszystkie je łączy jednak uniwersalność i łatwość obsługi. Co niezwykle istotne, są one dostosowane do aktualnych przepisów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najszerszego grona użytkowników. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm prowadzących pełną księgowość, jak i przedsiębiorstw rozliczających się w formie księgi przychodów i rozchodów lub na podstawie podatku zryczałtowanego.

Do programów ułatwiających pracę działów księgowości i finansów należą:

Rewizor GT

System finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości.

Rewizor GT Sfera

Otwarty system finansowo-księgowy, który można rozbudowywać o własne rozwiązania.

Rachimistrz GT

Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego.

Biuro GT

System wspomagający pracę biura rachunkowego.

KONTAKT

AiW System S.C.
18-100 Łapy
ul. Piwna 4
 
Telefony:
(+48) 666 200 260
(+48) 509 994 449

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Scroll to top